Integruota anglų k. ir pasaulio pažinimo pamoka Trakėnų zoologijos sode

Jaukią ir šiltą rugsėjo 16 dieną mūsų mokyklos ketvirtokai nuvyko į Trakėnų zoologijos sodą. Tokioje neįprastoje erdvėje vyko integruota anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka. Vaikščiodami zoologijos sodo takais, gėrėjomės liūtais, tigrais, pumomis, alpakomis… Informacinėse lentelėse perskaitėme daug įdomių dalykų apie egzotinių gyvūnų gyvenimą.

Visus sudomino anglų kalbos užduotys: pagal pateiktus klausimus apibūdinti gyvūną ir sukurti rašinėlį. Džiaugiuosi, jog užduotis atlikau viena iš pirmųjų ir galėjau padėti jas atlikti kitiems.

Grįždami atgal stabtelėjome prie mūsų krašto puošmenos – Vištyčio ežero – pailsėti. Aptarę pamokų veiklas ir pasivaišinę parvažiavome namo. Išvyka iš tiesų buvo turininga ir įdomi: pamatėme dar neregėtų gyvūnų, išmokome naujų anglų kalbos žodžių, patyrėme gerų emocijų.

4 kl. mokinė Kotryna Tumosaitė