Rugsėjo 1-osios šventė

Ankstyvą Rugsėjo 1-osios rytą mokiniai rinkosi mokyklos kieme. Sveikinimo žodžiais šventę pradėjo mokyklos direktorius P. Dausinas. Skambant Lietuvos Himnui, vėliavą iškėlė pirmokė U. Vasiliauskaitė ir dešimtokas L. Norkeliūnas. Šiltais žodžiais mokinius, jų tėvelius ir mokytojus pasveikino Pajevonio seniūnė G. Žaliniakienė, parapijos klebonas A. Kurapka, pirmokų ir dešimtokų auklėtojos. Įteikti Padėkos raštai pirmūnams. Skambėjo nuotaikinga septintokės Sandros daina, dešimtokų linkėjimai patiems mažiausiems – pirmokėliams. Ir nors nauji mokslo metai prasidėjo pandemijos šešėlyje, mokykloje teks laikytis naujų taisyklių, niekas neaptemdė susitikimo džiaugsmo, ryžto siekti naujų pažinimo viršūnių, tikėjimo, jog drauge įveiksime visus sunkumus. „Tikėkite, kad galite, ir pusė kelio jau bus įveikta.“ (T. Ruzveltas).

Mokytoja R. Dausinienė