Vertimų projekto „Tavo Žvilgsnis 2020“ bei „Kalbų Kengūros 2020“ diplomantai!

Sveikiname mūsų mokyklos mokines Ievą Kriščiūnaitę (5 kl.) bei Skaistę Kriščiūnaitę (6 kl.), gavusias diplomus už puikų tekstų vertimą iš anglų kalbos į lietuvių kalbą. Sandrai Skrinskaitei (6 kl.) skirta padėka, o anglų k. mokytojai įteiktas projekto vykdytojo pažymėjimas.

Vertimo procesas nėra vien tik lingvistinė veikla, stengiantis perteikti originalo kalbos informaciją vertimo kalba. Tai galimybė pirmam sužinoti įdomios informacijos, tobulinti ne tik anglų kalbos, bet ir gimtosios kalbos įgūdžius. Verčiamuose tekstuose buvo liečiamos itin aktualios gamtosaugos temos: gaisrų ir aplinkos taršos. Pasak Virgilijaus Čepliejaus, „Vertėju gali būti tik smalsus žmogus“.

Linkiu mokiniams smalsumo, nuostabos, atradimų mokantis kalbų.

Mokiniai noriai dalyvavo ir „Kengūros“ kalbų konkurse. Už labai gerai atliktas užduotis Kotrynai Tumosaitei (3 kl.) bei Taurai Avižinytei (7 kl.) skirti Oranžiniai anglų k. „Kengūros“ diplomai, kitiems projekto dalyviams – padėkos. Anglų k. mokytojai bei mokyklos direktoriaus pavaduotojai Daliai Aleksienei įteikti projekto vykdytojų pažymėjimai. Kalbų mokėjimas praplečia žmogaus akiratį, bendravimo galimybes.

Linkiu sėkmės mokantis kalbų ir dalyvaujant konkursuose!

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė