Mokiniai dalyvavo matematikos konkursuose

Mūsų mokyklos mokiniai šiais mokslo metais dalyvavo tarptautinėje matematikos olimpiadoje „Kings“ ir „Kengūros“ konkurse. Abu jie organizuoti nuotoliniu būdu.

„Kings“ olimpiados pavasario sesijos atrankiniame ture dalyvavo 14 mūsų mokyklos 5–9 klasių mokinių. Finaliniame ture dalyvavo dvi mokinės ir pasiekė neblogų rezultatų. 5 kl. mokinė Ieva Kriščiūnaitė surinko 76,67 % ir laimėjo II laipsnio diplomą, o 6 kl. mokinė Skaistė Kriščiūnaitė surinko 91,67 % ir laimėjo I laipsnio diplomą. Be diplomų, mokinės gavo ir saldžių prizų.

Tarptautiniame „Kengūros“ konkurse dalyvavo 15 mokinių iš 2–9 klasių. Geriausiai sekėsi šiems mokiniams: 2 kl. mokinys Dominykas Aleksa užėmė 6 vietą, 3 kl. mokinė Goda Miliauskaitė – 3 vietą, 4 kl. mokinys Orestas Jankaitis – 10 vietą, 7 kl. mokinė Brigita Želvytė – 8 vietą ir 9 kl. mokinė Rugilė Šerytė – 6 vietą Vilkaviškio rajone. Mokiniai apdovanoti diplomais.

Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime sėkmės tolesniuose konkursuose.

Mokytoja Nijolė Kvederienė