Užsienio kalbų diena

Birželio 15 dieną 5–10 klasių mokiniai minėjo Karalienės Elžbietos II valdymo platininį jubiliejų. Mokiniai žaidė šešis skirtingus kortelių ir stalo žaidimus. Kiekvienos komandos surinkti taškai buvo rašomi ant nacionalinės Anglijos gėlės – rožės – ir lipinami ant Didžiojo Beno. Vestminsterio laikrodis – bokštas, skirtas kiekvienai komandai, skambėdavo kas 10 minučių, skelbdamas, jog laikas imtis naujo žaidimo. Baigus varžytuves, sceną puošė rožėmis dekoruoti laikrodžiai, rodantys nugalėtojus. Geriausi žaidėjai ir komandos pelnė prizus.

Renginio nuotaiką skaidrino užsienio (anglų ir rusų) kalbomis atliekamos dainos. Scenoje pasirodė aštuntokė Sandra, 9–10 klasių mergaičių ansamblis ir viešnia Gabrielė.

Renginys mokiniams buvo įdomus ir visokeriopai naudingas.

Anglų k. mokytoja  Reda  Stučienė