Festivalis–konkursas „Keliaujanti daina 2022“

Birželio 3 dieną nuskambėjo VI vokalinės muzikos festivalis-konkursas „Keliaujanti daina 2022“ Virbalio miestelyje. Labai smagu, kad šiame renginyje dalyvavo gausus būrys ne tik mūsų rajono atlikėjų, bet ir svečių iš Telšių. Kasmet šiame festivalyje pasirodo ir mūsų mokyklos atlikėjai. Šį kartą mokyklai atstovavo dainavimo būrelio mokiniai bei 8 klasės solistė Sandra Skrinskaitė.

Festivalio–konkurso tikslas – suteikti galimybę gabiam jaunimui reikštis rajono miestelių viešose erdvėse, puoselėti dainavimo tradicijas, ugdyti ir lavinti vaikų meninį skonį, meistriškumą, sceninę kultūrą.

Renginį lydėjo gera nuotaika, skambios dainos, aplodismentai. Pabaigoje renginio dalyviams buvo įteiktos įvairios nominacijos, visi buvo vaišinami „Art Glacio“ dovanotais ledais, mokinius ruošę pedagogai apdovanoti padėkos raštais. Dėkojame renginio organizatoriams už sukurtą galimybę pasirodyti, gražų renginį ir gerą nuotaiką.

Mokytoja Irma Menčinskienė