Sėkmė tarptautiniame piešinių konkurse

Mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo Tarptautinės aeronautikos federacijos organizuotame piešinių konkurse „Svajoju….skraidyti!“
Kovo 9 dieną Lietuvos aviacijos muziejuje pristatyta šio konkurso nacionalinio turo geriausių darbų paroda. Į parodos atidarymą buvo pakviesta ir mūsų mokyklos 3 klasės mokinė Rugilė Malinauskaitė.
Konkursui buvo pateikti 686 darbai iš visos Lietuvos. Vertinimo komisija atrinko 9 geriausius piešinius, kurie išsiųsti tarptautinei vertinimo komisijai į Lozaną (Šveicarija). Vienas jų – Rugilės piešinys „Tarp žvaigždžių“. Šis piešinys tapo parodos plakatu.
Parodos atidarymo metu laureatai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Rugilę ypač sužavėjo dovana-kuponas paskraidyti lėktuvu.
Sveikiname Rugilę ir linkime kūrybinės sėkmės.

Mokytoja Birutė Baltramonaitienė