KINGS olimpiados finalas Kaune

Įveikę anglų k. KINGS kvalifikacinį turą internetu, mūsų mokyklos 7 gabiausi mokiniai pateko į finalą, vykusį kovo 23 d. Vytauto Didžiojo universitete Kaune. Mokinai sprendė 60 min. trukmės anglų k. testą.

Sėkmingiausiai šiame finale pasirodė jau nebe pirmą kartą jame dalyvaujantis 6 klasės mokinys Leonardas Trokinas. Jis surinko 97% galimų taškų ir nacionaliniame dalyvių reitinge užėmė 9 vietą iš 328. Leonardas laimėjo I vietos diplomą.

Gerai pasirodė Taura Avižinytė (6 kl.), Ieva Kriščiūnaitė (4 kl.), Kotryna Tumosaitė (2 kl.), pelniusios II laipsnio diplomus. Trečio laipsnio diplomais apdovanoti Mantas Slavinskas (8 kl.), Vilius Zotovas ( 7 kl.), Brigita Želvytė (6 kl.). Finalo dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Nekantriai lauksime ir kitų metų anglų kalbos olimpiados KINGS!

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė