Trumpalaikis projektas „Rudenio taku“

Piešė Spalis kaip mokėjo
Spalvos lapais nuvarvėjo
Moja medžiai jam margi –
Ačiū, Spali, kad pieši!

Šiuo ketureiliu 3 klasės mokinys paskelbė pradinių klasių trumpalaikio projekto „Rudenio taku“ pradžią. Vėstantis oras ir vėjyje šokantys margi lapai mums pranešė – atėjo laikas pasidžiaugti Spalio nuspalvintais lapais.

Visą savaitę mokiniai ieškojo ir rinko auksaspalvius lapus, kas stipruolius kaštonus ar giles, kas kvapnias rudenines gėles, kas raudonųjų šermukšnių kekes ir kitą gamtinę medžiagą. Prisirinkę gėrybių, bendradarbiaudami su tėveliais ir mokytojomis, vaikai noriai ir atsakingai ėmėsi darbo: įvairiomis pasirinktomis technikomis ir priemonėmis tapė obuolius, iš gamtinės medžiagos kūrė originalius paveikslus, į stiklainius konservavo Rudenį, iš džiovintų auksaspalvių lapų gamino rudeniškas užuolaidas, grybus, ežius. Iš papuoštų lapais lazdų ir moliūgų mokyklos parke nutiesė Rudenėlio taką, medžių šakas nukabino kaštonų karoliais.

Bendras darbas visiems suteikė davė džiugių emocijų, o kūrybiniai sumanymai – puikių rezultatų.

Mokytoja Vilija Bruževičienė