Anglų kalbos olimpiados „KINGS“ dalyviai įvertinti diplomais

Nuolatinis tobulėjimas – labai svarbi KINGS  olimpiadų dalis. „KINGS“ komanda rugsėjo mėn. atsiuntė po diplomą visiems pavasario semestre anglų k. finale dalyvavusiems mokiniams.
Antrajame KINGS olimpiados finalo ture, kuris vyko Marijampolės kolegijoje, už savo pasiekimus Gustė Miliauskaitė bei Matas Dranginis buvo apdovanoti trečio laipsnio, o Leonardas Trokinas pirmo laipsnio diplomais. Apdovanojimai parodo mokinių siekį gilinti anglų kalbos žinias. Ši olimpiada skiriasi nuo kitų konkursų savo skaidrumu: mokiniai užduotis atlieka auditorijose griežtai prižiūrimi komisijos.
Norėčiau padėkoti minėtų mokinių tėveliams už bendravimą ir bendradarbiavimą siekiant geresnių rezultatų, suteikiant vaikams galimybę sekmadienius praleisti naudingai – papildomai mokantis anglų kalbos.
Registracija  į nemokamą pirmąjį anglų kalbos ir matematikos olimpiadų turą jau prasidėjo. Mokinai, kurie pasieks aukštus rezultatus kvalifikaciniame etape, vėliau bus pakviesti į finalą Kaune arba Alytuje. Daugiau informacijos rasite www.kings.lt. Neužmirškite ne tik užsiregistruoti, bet ir paraginkite draugą – tobulėkime kartu.

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė