Projektas „Tavo Žvilgsnis“

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas gegužės mėnesį paskelbė projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojus. Tai mokiniai, norėję versti užsienio kalbos tekstus ir/arba juos iliustruoti. Vertimas – kruopštus, daug kantrybės reikalaujantis darbas, kuriam reikia itin gerų užsienio kalbos žinių. Vertinant šio projekto darbus, dėmesys buvo kreipiamas į vertimo ir originalo adekvatumą, įtaigumą, sakinio sklandumą, bendrą kalbos stilių, kūrinio nuotaikos atitikimą, gramatines ir kalbos klaidas. Anglų k. vertimo nugalėtoja tapo ir mūsų mokyklos 9 kl. mokinė Sandra Prapuolenytė – už puikų vertimą įvertinta diplomu. 6 klasės mokinei Justinai Lukoševičiūtei įteiktas padėkos raštas.
Justina ryžosi tekstą iš anglų k. ne tik išversti, bet ir iliustruoti. Mokinė įvertinta diplomu už labai gerą iliustraciją.
Rudenį šio VKIF projekto dalyvius pakvies keliauti. Kelionė – tai dovana ir padėka pirmiausia tiems, kurių darbai šiame projekte bus svarūs ir reikšmingi. Lietuvos atkūrimo šimtmečio proga VKIF dovanos kelionę ir kitiems projekto dalyviams, kuriuos iš visų dalyvių atrinks loterijos būdu. Sąrašą skelbs 2018 m. rugsėjo mėnesį svetainėje www.vkif.lt . Palinkėkime sėkmės Justinai ir Sandrai!

Mokytoja Reda Stučienė