Šeimos šventė

Vasariškai šiltą gegužės 24 dieną į mokyklą rinkosi ne tik vaikai, bet ir jų mamytės bei tėveliai, močiutės ir seneliai. Juos sukvietė Šeimos šventė, į kurią įsitraukė visa mokyklos bendruomenė. Daug gražių padėkos posmų išsakyta patiems artimiausiems ir brangiausiems žmonėms. Bendrame šokio sūkury sukosi vaikai, jų mamos ir mokytojos. Dainuoti į sceną ėjo mamų ir dukrų, sesučių duetai, mokinių, mokytojų bei „Aušrinės“ ansamblis. Renginyje vyravo šilta ir jauki nuotaika, suvienijusi visus – nuo žilagalvės močiutės iki mažylio, tiesiančio rankutes į šokančią mamą (šokti noriu ir aš, nes ką tik išmokau vaikščioti!).

Šią puikią šventę rengė pradinių klasių ir muzikos mokytojos, koordinavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Aleksienė. Visi joje dalyvavę išsinešė šviesos jausmą širdy ir supratimą, jog „Vaikas, kuris teikia laimės savo tėvui ir motinai, yra geriausia, ką mūsų akys gali regėti“ (S. Largerliof).

Mokytoja Romualda Dausinienė