Netradicinė integruota anglų k. ir pasaulio pažinimo pamoka „Zoologijos sodo gyvūnai“

Rugsėjo 30 dieną 1–4 klasių mokiniai su mokytojomis bei anglų kalbos mokytoja R. Stučiene vyko į Trakėnų zoologijos sodą. Kelionė neprailgo visiems smagiai traukiant angliškas daineles apie gyvūnus.

Atvykusius į zoologijos sodą pasitiko žvėrių balsai ir paukščių giesmės. Pirmiausia mokytojos supažindino su taisyklėmis, kurių privalu laikytis, paaiškino būsimas užduotis. Apžiūrėdami gyvūnus bei paukščius juos maitinome, kailiniuotus dar ir paglostėme. Susidomėję perskaitėme informaciją, pateiktą lietuvių ir anglų kalbomis, sužinojome, kurie zoologijos sodo gyventojai plėšrūnai, o kurie žoliaėdžiai.

Vėliau atlikome užsienio kalbos ir pasaulio pažinimo užduotis: sprendėme kryžiažodžius, atlikome skaitymo testą. Pasirinkę labiausiai patikusius gyvūnus, kūrėme apie juos rašinius, kuriuos perskaitėme savo draugams. Smagiausia buvo žaisti su kortelėmis. Padėdami vieni kitiems įsiminėme gyvūnų vardus užsienio kalba. Kartu visi nusifotografavę, gerai nusiteikę grįžome namo.

Tokių netradicinių pamokų norėtume ir daugiau – jos skatina mokytis.

Dominykas Aleksa
4 klasės mokinys