Muzika išaugina svajonėms sparnus

Pavasario pabaiga išsiskyrė muzikos renginių, festivalių gausa.

Gegužės 30 dieną Kybartų „Saulės“ progimnazijoje vyko liaudies dainos ir šokio festivalis „Supinkime dainų ir šokių pynę“. Jame dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Mažieji šoko, dainavo, grojo kanklėmis. Mūsų mokyklos atstovai padainavo lietuvių liaudies dainą „Lakštingalėle, graži paukštele“ bei nuotaikingai sušoko linksmąjį „Transverą“. Renginio dalyviai skirstėsi vildamiesi kitąmet susitikti ir vėl.

Gegužės 31 dieną regioninis vokalinės muzikos festivalis „Keliaujanti daina“ surengtas Virbalio miesto sode. Festivalio dalyviai ir žiūrovai, susėdę medžių paunksmėje, mėgavosi puikiu oru, gera nuotaika ir dainomis. Iš viso pasirodė net 29 meno kolektyvai ir solistai. Mūsų mokyklos atstovė – penktokė Sandra Skrinskaitė – atliko dainą „Lėk, vėjau“. Renginio pabaigoje finalinę dainą „Muzika“, įkūnijančią festivalio idėją, dainavo visi – muzika išaugina svajonėms sparnus.

Muzikos mokytoja Irma Menčinskienė