Išvyka į edukacinę kelionę

Birželio 3 dieną pirmos klasės mokiniai drauge su savo mamomis vyko į Kauną. Jie apsilankė edukaciniame pramogų centre „Curiocity“ (prekybos ir pramogų centras „Mega“), kur susipažino su policininko, gaisrininko, astronauto, gydytojo, odontologo profesijomis. Vaikai matavosi jų uniformas, vairavo automobilius, kūrė ir įrašinėjo muziką. Mažiesiems itin patiko būti medikais: „gydyti“ dantis, pastatyti lašinę ar suleisti vaistų greitosios pagalbos automobilyje. Visiems naudingas buvo apsilankymas emocijų valdymo kambaryje.

Zoologijos sode vaikai pamatė daug dar jiems neregėtų gyvūnų. Visi susižavėjo žirafomis (jų ūgis apie 6 metrai!) ir ruoniu, kuris, paragintas vaikų plojimų, parodė keletą triukų.

Pirmokai grįžo pakilios nuotaikos, nekantraudami patirtais įspūdžiais pasidalinti su namiškiais.

Bibliotekininkė Asta Bendžiūnienė