Helovinas

„Smagiai kraupus vakarėlis“ – taip norisi apibūdinti Helovino renginį, vykusį mūsų mokykloje prieš pat Rudens atostogas. Penktadienio rytą visi sukrutom gamintis šventinių valgių. Tai buvo raganos pirštelių sausainiai, bananų vaiduokliukai, vorai kiaušiniuose. Juo labiau gąsdino patiekalo išvaizda, juo labiau jis kėlė apetitą… Vėliau, nusigrimavę ir pasipuošę proginiais kostiumais, sugužėjome į pritemdytą salę, kurią dekoravome dar iš vakaro. Kiekviena klasė parengė pasirodymo numerį – šokį, dainą, vaidinimą. Galiausiai renginio vedėjos – dešimtokės Sandra ir Kamilė – paskelbė, jog mokykla yra… užburta. Iš kerų išsivaduoti galima tik visiems sustojus į glaudų ratą ir pakartojus magišką burtažodį (čia itin uolūs buvo mokyklos mažiausieji – pradinukai). Išsklaidžius kerus ir gerokai praalkus, smagu buvo visiems susiburti prie šventinio stalo ir pasivaišinti…. Rudens atostogų išsiskirstėme puikiai nusiteikę.

7 klasės mokinė
Justina Lukoševičiūtė