Tarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“

2017 m. gruodžio 11 d. – 2018 m. vasario 15 d. mūsų mokyklos 1–4 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Skaitau lietuvišką pasaką“.

Mokiniai per lietuvių kalbos pamokas skaitė lietuviškas pasakas, išsirinko labiausiai patikusią pasaką, nurašė jos ištrauką dailyraščiu ir iliustravo. Į konkursą išsiųsta po 18 pradinių klasių mokinių darbų.

Organizatoriai sulaukė apie 700 pradinių klasių mokinių darbų. Jie atkeliavo iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Taip pat buvo darbų iš Atlantos Lituanistinės mokyklos Džodžijos valstijos, JAV. Buvo išrinkta 12 laureatų. Šio konkurso laureatu tapo ir mūsų mokyklos 1 klasės mokinys Martynas Stasiukaitis.

Mokytojos Vilija Bruževičienė, Aldona Zaveckienė