5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada

Gegužės 15 dieną Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių II turo biologijos olimpiada. Jos tikslas – puoselėti 5–8 klasių mokinių domėjimąsi biologija bei ugdyti gamtos mokslų ir bendrąsias kompetencijas. Olimpiadoje dalyvavo 32 Pilviškių „Santakos“ ir Gražiškių gimnazijų, „Ąžuolo“ progimnazijos, Vištyčio Petro Kriaučiūno, Gižų Kazimiero Baršausko ir Alvito mokyklų- daugiafunkcių centrų, Sūdavos, Salomėjos Nėries, Žaliosios Vinco Žemaičio, Virbalio ir Pajevonio pagrindinių mokyklų mokiniai.

Mūsų mokyklai atstovavusius mokinius lydėjo sėkmė. Dovilė Verbylaitė (7 kl.) ir Brigita Želvytė (6 kl.) užėmė antrąsias vietas, Rugilė Šerytė (8 kl.) – ketvirtąją, Matas Vasiliauskas (5 kl.) – šeštąją.

Džiaugiuosi savo mokinių biologijos žiniomis. Linkiu sėkmės kituose konkursuose.

Biologijos mokytoja Edita Želvienė