Kas sudėta Rudenėlio kraitėj

Jau seniai žiogai sugrojo paskutinę vasaros dainą. Margi klevų lapai nuklojo žemę – smagu braidyti po jų kilimą. Pro debesis vis rečiau nusišypso saulutė. Atėjo spalvingiausias metų laikas – ruduo.
Spalio 8 dieną vyko trumpalaikio projekto „Kas sudėta Rudenėlio kraitėj” pristatymas. Vaikai drauge su savo mokytojomis iš rudens gėrybių mokyklos parke išdėliojo mozaikas – piešinius. Pirmokai, antrokai ir trečiokai iš obuolių ir kankorėžių sudėliojo saulutę, kuri ilgai „šypsojosi” visiems praeinantiems. Ketvirtokai sukūrė du darbus: mokyklos parką papuošė pilimi ir dailios mergaitės figūra. Savo fantaziją, svajones mažieji kūrėjai išreiškė išradinguose darbuose. Smagu ir gera buvo visiems dirbti kartu!

Pradinių klasių mokytojos

Gražiausia šukuosena

Visos mergaitės nori atrodyti dailiai ir tvarkingai. Labiausiai kiekvieną puošia gražiai, įdomiai sušukuoti plaukai. Pradinių klasių mokinių būrelyje „Piešiu, rašau, kuriu…” įdomią veiklą organizavo bibliotekininkė Asta Bendžiūnienė (tai „Ugdymo karjerai” renginys). Mergaitės susipažino su kirpėjos profesijos subtilybėmis, pačios kūrė originalias popierines šukuosenas. Darbeliai eksponuojami mokyklos bibliotekoje.

Bibliotekininkė A. Bendžiūnienė