Kas sudėta Rudenėlio kraitėj

Jau seniai žiogai sugrojo paskutinę vasaros dainą. Margi klevų lapai nuklojo žemę – smagu braidyti po jų kilimą. Pro debesis vis rečiau nusišypso saulutė. Atėjo spalvingiausias metų laikas – ruduo.
Spalio 8 dieną vyko trumpalaikio projekto „Kas sudėta Rudenėlio kraitėj” pristatymas. Vaikai drauge su savo mokytojomis iš rudens gėrybių mokyklos parke išdėliojo mozaikas – piešinius. Pirmokai, antrokai ir trečiokai iš obuolių ir kankorėžių sudėliojo saulutę, kuri ilgai „šypsojosi” visiems praeinantiems. Ketvirtokai sukūrė du darbus: mokyklos parką papuošė pilimi ir dailios mergaitės figūra. Savo fantaziją, svajones mažieji kūrėjai išreiškė išradinguose darbuose. Smagu ir gera buvo visiems dirbti kartu!

Pradinių klasių mokytojos