Vaikų gynimo diena

Kasmet birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, visuomenei bandoma priminti apie būtinybę gerbti ir saugoti vaikų teises. Pirmą kartą ši šventė paminėta 1950 metais ir švenčiama kalendorinės vasaros pradžioje. Mūsų rajone ši diena taip pat pažymėta daugybe renginių. Keliuose iš jų dalyvavo ir mūsų mokyklos solistės Sandra Skrinskaitė (4 kl.) ir Gabrielė Bendžiūnaitė (7 kl.).
Kybartų „Saulės“ progimnazija šiais metais pirmą kartą organizavo rajoninį 1-4 klasių mokinių lietuvių liaudies dainų festivalį „Supinkime dainų pynę“, skirtą Lietuvos 100-mečiui paminėti. Jame sėkmingai pasirodė mūsų 4 klasės mokinė Sandra Skrinskaitė.
Gabrielė Bendžiūnaitė dalyvavo jau III vokalinės muzikos festivalyje „Keliaujanti daina“, kurį organizuoja Virbalio pagrindinė mokykla. Šventė šiais metais vyko Virbalio miesto parke.
Abu renginius lydėjo gera nuotaika, puikus oras, skambios dainos ir aplodismentai. Dalyviai išvyko apdovanoti padėkomis, suvenyrais bei saldžiais prizais.

Mokytoja Irma Menčinskienė