Vaikai piešė laisvę

Ankstyvas rytas. Mokykloje tamsu, tik pro langus matosi degančios žvakelės. Jos primena mums žuvusius už Lietuvos laisvę.
Laužai, tankai, žmonių minios…
Tokius 1990 m. sausio 13-osios įvykius pradinių klasių mokiniai vaizdavo savo dailės darbuose.
Mokytojos surengė darbų parodą. Vėliau darbus įvertino dailės ir technologijų mokytoja Audronė Gurinskienė.
Atsižvelgdama į darbų originalumą ir kūrybiškumą, mokytoja išrinko po vieną geriausią darbą iš kiekvienos klasės. Pirmoje klasėje geriausiu išrinktas Naivido Norkaus darbas, antroje – Kotrynos Tumosaitės, trečioje – Ugnės Alkevičiūtės, ketvirtoje – Gabrielės Vasiukevičiūtės darbai.
Piešiniai įvertinti, nugalėtojai apdovanoti, o prisiminimai apie sausio 13 d. įvykius ilgai rusens mūsų širdyse.

Mokytoja Irma Tamulevičienė