Sėkmingas KINGS anglų kalbos olimpiados Kaune finalistas

Pajevonio pagrindinės mokyklos mokiniai (I. Kriščiūnaitė 3 kl., L. Trokinas ir T. Avižinytė 5 kl., V. Zotovas 6 kl. bei M. Slavinskas 7 kl.) lapkričio 16 d. įveikė kvalifikacinį anglų k. KINGS etapą. Džiugina geri rezultatai: I. Kriščiūnaitė surinko 92 %, L. Trokinas – 99 %,  T. Avižinytė – 89 %, V. Zotovas – 78 %, M. Slavinskas – 89 %. Visi dalyvavusieji kvalifikaciniame etape buvo apdovanoti elektroninėmis pasėkomis.

Visi mokiniai buvo pakviesti į KINGS anglų k. olimpiados finalą pagilinti savo anglų k. žinių ir gebėjimų. Žiemiškam šaltukui gnaibant nosis, ankstyvą gruodžio trečiosios sekmadienį vaikai išvyko į Kauno Vytauto Didžiojo universitetą spręsti anglų k. KINGS testo užduočių. Visi norintieji galėjo nusifotografuoti su KINGS olimpiados simboliu liūtuku, apžiūrėti universiteto rūmus.

KINGS olimpiados finalistai pasiekė puikių rezultatų: L. Trokinas ir T. Avižinytė surinko 88 %  ir 79,75 % taškų ir laimėjo II laipsnio, M. Slavinskas (73 %), V. Zotovas (72,75  %) ir I. Kriščiūnaitė (58 %) –  III laipsnio diplomus.

Vieną iš 3 olimpiados naujienų – RIEDŽIŲ – burtų keliu laimėjo konkurso finalininkas Vilius Zotovas! Šioje nuorodoje galite pamatyti, kaip vyko riedžio konkursas. Labai džiugu, kad mokiniai nestokoja motyvacijos mokytis anglų k., o vertingi prizai skatina juos dalyvauti ir kituose konkursuose bei olimpiadose.

Mokytoja Reda Stučienė