Konkursas „A Spelling Day“

Saulėtą balandžio 17 dieną Pajevonio pagrindinės mokyklos mokiniai: K. Tumosaitė (2 kl.), O. Jankaitis (3 kl.) ir I. Kriščiūnaitė (4 kl.) dalyvavo Vilkaviškio r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 2–4 kl. mokinių anglų kalbos konkurse „A Spelling Day“. Jis organizuotas Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje.
Konkurse susirungė net 49 pradinukai iš įvairių rajono mokyklų. Džiugu, jog visi mokiniai buvo puikiai pasiruošę, o nugalėtojams išaiškinti buvo surengti net III turai. Konkurse prizinę II vietą užėmė 3 kl. mokinys Orestas Jankaitis ir buvo apdovanotas medaliu, atminimo dovana bei padėkos raštu. Orestas savo anglų k. žodžių bei abėcėlės žiniomis aplenkė net 18 dalyvavusių konkurse trečiokų. K. Tumosaitei bei I. Kriščiūnaitei įteiktos padėkos.
Džiaugiuosi savo mokiniais, pademonstravusiais puikias anglų k. žinias ir gebėjimus, džiugiomis emocijomis bei pasisemta gera patirtimi.

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė