Pradinukų išvykos

Balandžio mėnuo – teatrų festivalis „Perženk slenkstį!“

Balandžio 21 dieną Marijampolės kultūros centre rinkosi mažieji projekto „Teatro mokykla. Paslaptingas scenos meno pasaulis“ dalyviai. Tarp dalyvių buvo ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Ten mūsų laukė Liudvinavo vaikų teatro studijos „Gaja“ teatro spektaklis–edukacija „Skruzdė atsiskyrėlė“. Edukaciją vedė Vita Gvazdaitienė.

Mokiniams labai patiko spektaklis ir edukacija. Jos metu galėjo susipažinti, kaip tampama aktoriumi: kalba, mimika, judesys, laikysena…

Ne mažesnį įspūdį paliko Mniejszy od mikrusa teatro spektaklis „Iš trolių mumių gyvenimo“, kurį parodė jaunieji aktoriai iš Suvalkų (Lenkija). Spektaklyje susipažinome su įdomiais personažais, gyvu, dinamišku veiksmu ir pasakiška atmosfera. Aktoriai įdėjo žiupsnelį humoro ir emocijų, pabarstė solidžią saują magijos. Nors spektaklis vyko lenkų kalba, bet vaikai prieš spektaklį buvo supažindinti su siužetu lietuvių kalba. Todėl suprato, kas vyksta scenoje.

Kultūrinės edukacinės išvykos mokiniams labai patiko. Jos suteikė gerų emocijų ir praplėtė akiratį.

Pradinių klasių ir anglų kalbos mokytojos