Mokiniai lankėsi kultūros paso renginiuose

Naudodamiesi kultūros paso teikiamomis galimybėmis kultūros patirčiai plėsti, 5 ir 6 klasės mokiniai gegužės 9 dieną išvyko į Vilnių. Ekskursijos tikslas – aplankyti zoologijos sodą ir Žaislų muziejų.
Zoologijos sode vaikus sudomino edukacija „Aplink pasaulį per 90 minučių“, atskleidusi gyvūnų pasaulio įvairovę, stebinusi vaikus egzotiškais gyvūnais iš tolimų kraštų. Edukacinė programa „Įveik savo baimes“ leido išvysti neįprastai atrodančias varles, vorus, gyvates. Mokiniai rankose laikė šimtakojus, gyvalazdes, tarakonus ir net žaltį!
Žaislų muziejuje visi noriai įsitraukė į edukacinę programą „Vaikystė ir žaislai: nuo viduramžių iki pramonės revoliucijos“. Žaidžiant mokomasi įvairių dalykų. Tą darė vaikai nuo pat akmens amžiaus, tą darė viduramžiais, žaidimais ugdomi ir šiandien. Edukacinė programa atskleidė žaislų pasaulį ir jo virsmų istoriją kaip neatsiejamą žmonijos istorijos dalį.
Patyrę daug įspūdžių ir malonių emocijų, penktokai ir šeštokai grįžo namo kurdami naujos išvykos į sostinę planus.

Klasių vadovės
Rūta Skeltienė ir Rasa Vaitiekūnienė