Mokiniai dalyvavo matematikos konkursuose

Mūsų mokyklos mokiniai noriai įsitraukia ir į matematikos konkursus. Šiais metais mokyklos komanda dalyvavo Alvito mokykloje-daugiafunkciame centre vykusiame konkurse „Šimtmečio gudrutis“. 8 kl. mokinys Mantas Slavinskas jame laimėjo I vietą.
Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ dalyvavo 22 mokiniai iš 1–9 klasių. Dominykas Aleksa (1 kl.) ir Mantas Slavinskas (8 kl.) pateko į rajono geriausiųjų dešimtuką.
Neblogai pasisekė ir „Kings“ matematikos olimpiados finalininkams Kaune. Jame dalyvavo 3 antrokai ir 4 aštuntokai. Geriausiai sekėsi Mantui Slavinskui (8 kl.). Jis surinko 83,3% taškų ir laimėjo I laipsnio diplomą. Iš antrokų daugiausia taškų (66,6%) surinko Kotryna Tumosaitė. Ji laimėjo II laipsnio diplomą. Kiti dalyvavę mokiniai apdovanoti III laipsnio diplomais.
Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

Matematikos mokytoja Nijolė Kvederienė