Mokiniai dalyvavo „Kings” matematikos olimpiadoje

Lapkričio 9 d. keturiolika mūsų mokyklos 3–9 klasės mokinių dalyvavo tarptautinės „Kings“ matematikos olimpiados finale Kaune. Nuvykę į olimpiados centrą, buvome maloniai nustebinti, nes prieš spręsdami uždavinius galėjome pasiklausyti Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių koncerto. Po koncerto mokiniai sprendė jiems pateiktas užduotis. Kiekvienas turėjo išspręsti po 15 privalomų ir dvi papildomas užduotis už kurias galėjo surinkti 50 taškų. Kai kurios užduotys mokiniams buvo tikrai nelengvos. Po olimpiados kiekvienas mokinys gavo dovanų rašiklį ir krepšelį „Troosik“ guminukų.

Šią savaitę buvo paskelbti olimpiados rezultatai. Geriausiai sekėsi šeštokei Skaistei Kriščiūnaitei, septintokui Leonardui Trokinui ir devintokams Rugilei Šerytei bei Viliui Stankevičiui. Šių mokinių rezultatai įvertinti II laipsnio diplomu. Kiti dalyvavę mokiniai gaus III vietos diplomus ar dalyvių sertifikatus.

Matematikos mokytoja Nijolė Kvederienė