Mes vėl zoologijos sode

„Mes ir vėl zoologijos sode!“ – džiūgavo mūsų mažieji, 1–3 klasių mokiniai, apsilankę Trakėnų zoologijos parke. Jame 1–2 klasės mokiniams vyko netradicinė pasaulio pažinimo pamoka „Mūsų augintiniai“. Stebėdami įvairių rūšių gyvūnus, vaikai išsiaiškino, kur jie gyvena, kuo minta.

3 klasės mokiniai Trakėnų parke susipažino su gyvūnų kūno dalimis, mokėsi jas pavadinti angliškai. Apžiūrėję zoologijos sodo gyventojus, stalo kortelėmis mokėsi išvardinti gyvūnus anglų kalba, žaidė žaidimą „The bridge“ : per tiltą ėjo tiek, kol išmoko įvardinti visus gyvūnus. Mokydamiesi grupėse, atliko pasaulio pažinimo bei anglų kalbos užduotis, kurias mokytojos įvertino.

Važiuodami namų link, dainavo angliškas daineles „Baby shark“ ir „If you’re happy“.

Anglų kalbos mokytoja Reda Stučienė,
pradinių klasių mokytojos Irma Tamulevičienė ir