Liaudies kūrybos atlikėjų popietė „Vaikų kiemas“

Kasmetinė liaudies kūrybos atlikėjų popietė „Vaikų kiemas“, organizuojama Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro, šiemet vyko gegužės 9 dieną Vilkaviškio parapijos salėje. Renginys skatino liaudies kūrybos sklaidą, ragino jaunąją kartą domėtis gimtojo krašto kultūra.

Pirmoje šventės dalyje pasirodė rajono ikimokyklinės ugdymo įstaigos, antroje – bendrojo lavinimo mokyklos. Mūsų mokyklai atstovavo gausus būrys jaunųjų atlikėjų. 5 klasės mokinė Sandra Skrinskaitė (mokyt. Irma Menčinskienė) atliko lietuvių liaudies dainą „Čiužinėja laputala“, o tautinių šokių kolektyvas (mokyt. Birutė Baltramonaitienė) – nuotaikingą liaudies šokį „Transveras“.

Renginio pabaigoje Vaikų ir jaunimo centro direktorė Elena Savickienė visiems kolektyvams įteikė Padėkos raštus ir dovanas.

Mokytoja Irma Menčinskienė