Kultūros paso renginys anglų kalba „Miesto herbas“

Balandžio keturioliktąją Pajevonio pagrindinio ugdymo skyriaus antros ir ketvirtos klasės mokiniai vyko į Kauno miesto pilies muziejaus edukacinę programą „Miesto herbas”. Išvykos tikslas – susipažinti su Kauno miesto pilies istorija, išmokti naujų anglų kalbos žodžių, atlikti kūrybinę užduotį.

Muziejuje mokiniai pagilino anglų kalbos, istorijos, technologijos mokomųjų dalykų žinias. Pradinukai sužinojo, kaip, bėgant amžiams, kito pilis bei miesto herbo simboliai, drąsiai atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus anglų kalba. Atlikdami praktinę užduotį, vaikai pasijuto tikrais viduramžių amatininkais: patys iš molio nulipdė medalį su miesto herbu Tauru. Vaikams tai buvo įdomi ir kūrybinga atrakcija.

Daug sužinoję ir išmokę, pasisėmę gerų emocijų, vaikai grįžo namo.

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė