Festivalis „Vaikystės spalvos“

Balandžio 28 dieną Kalvarijos savivaldybės kultūros centre vyko tradicinis respublikinis vaikų ir jaunimo dainų ir šokių festivalis „Vaikystės spalvos“, skirtas Tarptautinei šokio dienai. Tai daugybės spalvų ir nuotaikų festivalis, nes jame pasirodo įvairių žanrų kolektyvai. Renginys subūrė daugiau kaip 500 dalyvių. Ir juos, ir žiūrovus pasveikino, sėkmės linkėjo Kalvarijos kultūros centro direktorė Laima Kupstienė, pasidžiaugusi, kad festivalis tapo tradicinis, nuoširdžiai dėkojo kolektyvams už dainų ir šokių puoselėjimą.

Per koncertą buvo galima išvysti įvairiausių pasirodymų, kolektyvai pynė nuotaikingą dainų ir šokių pynę, stebino kostiumų įvairove, džiugino gera nuotaika. Mūsų mokyklai atstovavo 9 klasės mokinė Sandra Skrinskaitė. Dalyviai palaikė vieni kitus plojimais, gražiais atsiliepimais ir pagyrimais, o žiūrovai atsidėkojo gausiais plojimais ir gėlėmis.

Muzikos mokytoja
Irma Menčinskienė