Dalyvavome Respublikiniame 9-10 kl. anglų kalbos konkurse

2022 m. vasario 4 d. įvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės 9-10 kl. mokinių Respublikinio anglų k. konkurso antras etapas, kuriame dalyvavo 10 mokinių iš gimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Konkursą organizavo Pilviškių ,,Santakos“ gimnazija. Jame dalyvavo ir mūsų Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyriaus 9 kl. mokinys Leonardas Trokinas. Mokinys po Tedtalks video prezentacijos rašė 250-300 žodžių rašinį, kaip sugriauti žmones skiriančias kliūtis bei kalbėjo dialogu apie senus laiškus. Iš galimų surinkti 15 taškų Leonardas surinko 12 dialogo ir 10,5 rašinio taškų.

Nors prizinės vietos užimti šį kartą nepavyko, tačiau mokinio anglų k. atliktos užduotys įvertintos gerai. Tikimės dalyvauti konkurse kitais metais. Svarbiausia yra skatinti mokinių kūrybinius gebėjimus, motyvaciją mokytis savarankiškai iš pačių geriausių patirties.

Anglų k. mokytoja
Reda Stučienė