Dalyvavome edukacinėje anglų k. pamokoje „Who Am I”

Šių metų birželio 19-20 d. 5-8 klasių mokiniai kartus su savo anglų k. mokytoja vykome į Vilkaviškio pradinės mokyklos anglų kalbos mokytojos Kristinos Sinkevičienės neseniai įkurtą mokymo(-si) centrą „Požiūrio taškas“. Joje dalyvavome 8 pamokėlėse: prisistatėme, šokome, dainavome, piešėme laikrodžius, mintyse skaičiavome iki 1 minutės, atlikome logines užduotis, kalbėjomės ir pasakojome apie savo svajonių atostogas. Taip pat pagal išsirinktos dainos tempą turėjome spragsėti pirštais ir nepamesti jos ritmo. Visos pamokėlės įeina į daugialypės intelekto teorijos edukacinę programą. Ji skatina kurti ir atrasti save iš naujo, pažinti savo mokymosi stilius. Ne be reikalo programos šūkis yra „kurk save iš naujo!“. Nors mūsų užsiėmimų laikas ėjo į pabaigą, tačiau niekas dar nenorėjo atsisveikinti su mokytoja Kristina ir grįžti namo. Atsiminimui kiekvienas gavome po tušinuką ir parsivežėme užduočių lapus.

Ši pamoka visiems labai patiko, kiekvienas liko laimingas. „Požiūrio taškas“ mums paliko nepakartojamą patirtį ir geriausius įspūdžius. Kiekvienas išsiaiškino savo intelekto tipus ir kokios profesijos mums labiausiai tinka atsižvelgiant į savo intelektą. Atsisveikindami visi kartu įsiamžinome ir padėkojome mokytojai Kristinai už nuostabią pamoką ir energija trykštantį pozityvumą. Mes tikrai žinome, kad kitais metais vėl labai norėsime tokios pamokos.

6 klasės mokinė Brigita Želvytė