Anglų kalbos pamoka Trakėnų zoologijos sode

Karštą birželio 6 d. rytą 3–4 klasių mokiniai išvyko į Trakėnus ir dalyvavo anglų kalbos pamokoje, vestoje zoologijos sode. Pamokos pradžioje mokiniai žaisdami linksmą žaidimą „Tiltas“ pasikartojo gyvūnų ir jų kūno dalių pavadinimus. Vėliau pagal pateiktus klausimus kiekvienas turėjo pasirinkti ir pristatyti labiausiai patikusį gyvūną. Kita užduotis – mažose grupelėse sugalvoti savo komandos pavadinimą, prisistatyti, išspręsti kryžiažodį bei atlikti kitas linksmas užduotis.
Likus laisvo laiko, mokiniai atidžiau apžiūrėjo zoologijos sodą. Jiems labiausiai patiko karčiuotieji pavianai, zebras, kengūros, tigras, alpakos, jaguarai, skirtingų rūšių ožkos. Vaikai noriai studijavo informacines lenteles prie gyvūnų narvų. Mokiniai nusifotografavo prie labiausiai patinkančio gyvūno drauge su savo mokytojomis. Grįždami alinantį karštį nuvijo pabraidžioję Vištyčio ežere. Už aktyvumą mokiniai paskatinti saldumynais. Kupini gerų emocijų, dainuodami „Baby shark“, visi sugrįžo namo.

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė