Anglų kalbos konkursas „A Spelling Day“

Gegužės 11 d. Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyriaus 2-4 kl. mokiniai dalyvavo smagiame ir jau tradiciniu tapusiame Vilkaviškio rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių anglų kalbos konkurse „A Spelling Day“, kuris vyko Ąžuolo progimnazijoje. Konkurso dalyviai turėjo paraidžiui pasakyti įvairaus sunkumo žodžius.

Sveikiname mokinius, sėkmingai pasirodžiusius šiame konkurse. Adrijus Vasiliauskas ir Arnas Norkeliūnas pelnė padėkas už dalyvavimą, o Pijus Stoškus rajone užėmė III vietą.

Pasisėmę geros patirties bei teigiamų emocijų, vaikai pasiryžo gilinti anglų kalbos žodyną, žodžių tarimo įgūdžius ir dalyvauti kituose konkursuose.

Anglų kalbos mokytoja
Reda Stučienė