Vaikai kūrė pasakas

Lapkričio 23-osios popietę J. Basanavičiaus gimtinėje suklego vaikų balsai. Į sodybą rinkosi rašinių konkurso ,,Vaikai kuria pasakas“ nugalėtojai (konkurso iniciatorius – Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras). Džiugu, kad tarp nugalėtojų – mūsų mokyklos ketvirtos klasės mokinė  Skaistė Kriščiūnaitė (mokyt. Irma Tamulevičienė). Mergaitė sukūrė pasaką ,,Auksinis veršelis”ir tarp rajono ketvirtokų užėmė III vietą. Konkurse dalyvavę kiti mūsų mokyklos ketvirtokai Sandra Skrinskaitė ir Matas Vasiliauskas apdovanoti padėkos raštais.

Po apdovanojimų vaikams surengta edukacinė programa „Vargo mokykla“. Vėliau konkurso dalyviai klausėsi liaudies dainų ir pasakojimų, žiūrėjo spektaklį.

Tikimės, kad pasėta kūrybiškumo sėkla sudygs mokinių širdyse.

Mokytoja Irma Tamulevičienė