Integruotas trumpalaikis projektas „Ruduo“

Margaspalviais lapais nuklotais takais į žemę atkeliavo ruduo. Jau ir saulė rečiau džiugina savo šiluma, jau ir paukščiai palieka gimtuosius lizdus…

Spalio 27 dieną pradinukai kartu su savo mokytojomis pristatė integruotą trumpalaikį projektą „Ruduo…“ Mokiniai paruošė savo darbelių iš gamtinių medžiagų ir piešinių parodą. Trumpalaikio projekto pristatymas prasidėjo nuo mįslių įminimo ir kelialapių į improvizuotas anglų kalbos ir muzikos, matematikos ir dailės, fizinio ugdymo, pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos stotelės įteikimo. Gavę kelialapius mokiniai išskubėjo į stoteles, kur jų laukė įdomios, nuotaikingos, bendradarbiavimą skatinančios užduotys.

Savo veiklos rezultatus mokiniai apžvelgė baigiamojoje dalyje. Jie kartu su mokytojomis ir socialine pedagoge pasidžiaugė nuveiktų darbų rezultatais ir su gera nuotaika bei padėkomis rankose išsiskirstė rudens atostogų.

Pradinių klasių ir anglų kalbos mokytojos