Instrumentinės muzikos festivalis „Muzikos mozaika“

Saulėtą balandžio 27-osios rytą į II rajoninį mokinių instrumentinės muzikos festivalį ,,Muzikos mozaika“ sukvietė Gražiškių gimnazija. Mūsų mokyklai atstovauti vyko 5 klasės mokiniai. Visą būrį įvairiais muzikos instrumentais (dūdelėmis, kanklėmis, skambiosiomis lazdomis ir kt.) grojančių mokinių sveikino ir drąsino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birutė Kirnienė.
Į festivalį sugužėjo mokinukai iš Virbalio, Vilkaviškio, Pilviškių, Kybartų bei kitų rajono mokyklų.
Laikas prabėgo greitai ir turiningai. Na, o pabaigoje visų laukė saldžios dovanos, padėkos bei organizatorių paruoštas vaišių stalas.
Festivalio dalyviai muzika, šypsena, geru žodžiu padovanojo vieni kitiems šventinę nuotaiką ir bendrystę.

Muzikos mokytoja
Irma Menčinskienė