Edukacinė išvyka

Spalio 10 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai vyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centrą, kur dalyvavo edukacijoje „Knygos istorija“. Jos metu mokiniai susipažino su senovės rašto būdais ir priemonėmis, popieriaus ir spaudos atsiradimu, sužinojo apie mažiausią ir didžiausią pasaulio knygas, taip pat apie audio ir Brailio rašto knygas. Mokiniai dalyvavo diskusijoje, atliko kūrybines užduotis. Edukaciją baigė interaktyviais šokiais, kurie vaikams paliko neišdildomą įspūdį.

Po edukacijos mokiniai aplankė jaukų senamiesčio kačių kiemelį. Ten jie išgirdo legendą, kuri byloja, jog grafienė Pranciška Butlerienė labai mylėjo kates. Dirbdami komandose mokiniai atliko įvairias užduotis (matematikos, lietuvių ir anglų kalbų, pasaulio pažinimo, technologijų), kurios buvo susiję su Marijampolės miesto simboliu – katėmis ( jų yra 8).

Sužinoję daug naujo, patyrę gerų emocijų, su šypsenomis veiduose grįžome į mokyklą.

Pradinių klasių mokytojos
Rita Jankaitienė, Birutė Baltramonaitienė ir