Anglų k. edukacinė kelionė „FOOTPRINTS“ Marijampolėje

Neįprastai saulėtą ir šiltą spalio septynioliktą dieną mes, penktokai, ir pradinių klasių mokiniai, išvykom į anglų kalbos „rytinę mankštą“ „Footprints“ (liet. k. „pėdsakai“) Marijampolėje. Mus sutiko miela anglų k. mokytoja Kristina. Ji pasiūlė paieškoti istorijos ir įžymių žmonių pėdsakų mieste.

Pirmiausia apsilankėme Vytauto Didžiojo parke, kuris dar vadinamas miesto sodu. Suskirstyti į grupes gavome užduotis, parašytas anglų kalba. Buvo įdomu jas atlikti: ieškojome Vytauto Didžiojo skulptūros, pavaikščiojome Jevonio upelio pakrante.

Vėliau kelionę tęsėme ramybės ir grožio oazėje – poezijos parke. Čia ieškojome penkių įžymių Lietuvos kūrėjų pėdsakų, klausėmės pasakojimo apie Marijampolės miestą.

Paskutinė užduotis mūsų laukė Kačių kiemelyje. Marijampolės miesto įkūrėja grafikė P. Butlerienė labai mylėjo kates, todėl rekonstruojant senamiestį jaukiame kiemelyje buvo įkurdintos visos grafienės katės. Mums reikėjo jas surasti ir suskaičiuoti. Tikima, kad paglosčius vandeniu žaidžiančias kates, išsipildo sugalvotas noras!

Pamoką apibendrinome svečiuodamiesi pas mokytoją Kristiną: pasidalinome naujai įgytomis žiniomis, patirtais įspūdžiais.

Tokių netradicinių pamokų labai lauksime ir ateityje.

5 kl. mokinė Emilija Bendžiūnaitė