Virtualus festivalis „T.Y.čia“

Gruodžio 6 d. Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, buvo suorganizuotas viso pasaulio lietuviams skirtas virtualus festivalis „T.Y.čia“. Jame dalyvavo ir keletas Pajevonio pagrindinės mokyklos  3–4 klasių mokinių, vadovaujamų mokytojos Audronės Gurinskienės.

Piešinių konkursas buvo šio festivalio dalis, surengta siekiant didinti vaikų ir jaunuolių susidomėjimą lietuvių poezija bei gilinti jų žinias apie Lietuvos poetus ir istorinę šalies praeitį. Konkurso dalyviai turėjo pasirinkti lietuvių kalba parašytą eilėraštį bei iliustruoti jį bet kokia pasirinkta technika atliktu piešiniu.

Mūsų mokyklos 3 klasės mokinys Martynas Stasiukaitis užėmė 3 vietą, o Goda Miliauskaite, Emilis Zaveckas ir Orestas Jankaitis tapo laureatais 1–4 kl. grupėje.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir džiaugiamės jų laimėjimais!

Mokytoja Audronė Gurinskienė