Trumpalaikis projektas „Kalėdų varpai“

Šiluma, meile ir ramybe dvelkia kalėdinis laikotarpis. Norisi džiaugtis, dalintis širdies gerumu su savo draugais, šeima ir brangiais žmonėmis.

Mūsų mokyklos mokiniai šiuo laikotarpiu gamino kalėdinius atvirukus, kuriuos įteikė Vilkaviškio ligoninės slaugos skyriaus ligoniams. Vaikų nuoširdžiausius linkėjimus seneliams ir kitiems ligoniams perdavė mokytojos Lina Lavinskienė ir Irma Tamulevičienė. Dar ir dabar mokytojos negali pamiršti džiugių šypsenų ir ašarotų senelių akių skaitant mokinių palinkėjimus.

Išaušus Kalėdinės šventės rytui mokiniai, mokytojai ir tėveliai susirinko Pajevonio bendruomenės namuose. Kartu su užsispyrėle Princese ir jos svečiais, snieguolėmis, drugeliais, raganomis, nykštukais, skruzdėlytėmis, sniegiukais sutikome Kalėdų Senelį ir džiaugėmės jo dovanomis.

Linksmo šokio sūkury ir dainų skambesy palinkėjome vienas kitam sėkmingų ateinančių metų!

Irma Tamulevičienė, Asta Bendžiūnienė