Rajoninis liaudies dainų festivalis „Ošia ąžuolai 2018“

Gegužės 18 dieną tradiciniu tapęs lietuvių liaudies dainų festivalis „Ošia ąžuolai‘‘ rajono mokyklas sukvietė jau devintąjį kartą. Į šventę atvyko dainininkai iš Bartninkų, Gražiškių, Gižų, Virbalio, Alvito, Paežerių bei Pajevonio mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo dvi šaunios solistės: Sandra Skrinskaitė (4 kl.) bei Gabrielė Bendžiūnaitė (7 kl.).

Dr. Jono Basanavičiaus gimtinėje darniai skambėjo linksmos, nuotaikingos ir lyrinės lietuvių liaudies dainos.
Pabaigoje visiems festivalio dalyviams bei jų mokytojoms buvo įteikti padėkos raštai bei saldžios dovanos. Įsiamžinę bendroje nuotraukoje, visi turėjome galimybę pasivaikščioti po sodybą, pasigėrėti ąžuolynu ir pasidžiaugti, kad liaudies daina vienija daugelį bendraamžių, puoselėjančių liaudies tradicijas ir papročius. Džiugu, kad liaudies dainai yra neabejingi rajono mokyklų muzikos mokytojai bei jų mokiniai.

Mokytoja Irma Menčinskienė