Pirmokų krikštynos

Spalio 22 dieną mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs renginys „Pirmokų krikštynos”, kuriam ruošėsi visi pradinukai.

Šventės pradžioje mokiniai žiūrėjo nuotaikingą animacinį filmą apie poną Byną, keliaujantį oro balionu. Toks keliavimo būdas vaikams labai patiko. Kiekvienas mokinys ir pats pasigamino po oro balioną, kuriais išpuošė mokyklos sieną. Visus sudomino viktorina apie oro balionus. Vėliau ketvirtokės mergaitės dovanojo visiems gražų šokį. Balionų lenktynėse vaikai varžėsi, kurio pripūstas balionas nuskris toliausiai.Skambant linksmai muzikai mažieji žaidė: pripūsti balionai jokiu būdu neturėjo paliesti žemės.

Vyresnieji pradinukai išsakė linkėjimus pirmokams ir įteikė dovanėles. „Pakrikštyti” pirmokai tapo visateisiais mokyklos bendruomenės nariais ir į namus išsiskirstė linksmai nusiteikę.

Pradinių klasių mokytojos