Lietuvių kalbos KINGS olimpiada

Ankstesniais metais aktyviai dalyvavę anglų kalbos ir matematikos KINGS olimpiadoje, šiemet mokiniai jėgas išbandė ir pasitikrindami gimtosios kalbos žinias. Į lietuvių kalbos KINGS olimpiadą vyko trečios klasės mokiniai Goda Miliauskaitė, Martynas Stasiukaitis, Emilis Zaveckas bei aštuntokė Gustė Miliauskaitė. Olimpiada organizuota lapkričio 15 dieną KTU Elektronikos fakulteto rūmuose. Erdvioje universiteto auditorijoje vaikai pasijuto tarsi studentai. Jiems tai buvo puiki galimybė pagilinti gimtosios kalbos žinias, išsiaiškinti likusias spragas, įsivertinti gebėjimus. Įveikę atrenkamąjį turą, mokiniai pakviesti į olimpiados finalą.
Labai džiugu, jog trečiokai Goda Miliauskaitė, Martynas Stasiukaitis, Emilis Zaveckas bei aštuntos klasės mokinė Gustė Miliauskaitė apdovanoti antro laipsnio diplomais.

Mokytoja Aldona Zaveckienė