Kultūros paso renginiai

Lapkričio 23 dieną mūsų mokykloje lankėsi Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro dailės mokytoja ekspertė Virginija Armanavičienė.

Tarsi geroji pasakų fėja viešnia pamokė pradinukus pasigaminti Kalėdų angelus ir knygeles, kurias vėliau galima pildyti. Mažose vaikų rankelėse radosi angelų figūrėlės, kurios gražiai papuoštų ir mokyklos erdves, ir žaliaskarę eglutę. Pasigrožėjome nuostabiais mokytojos karpiniais bei lankstiniais iš popieriaus.

„Mūsų visų rankose gali gimti stebuklai“, – drąsino mokytoja, linkėdama šviesaus Kalėdų stebuklo laukimo.

Kalėdų šventėms artėjant, pradinukai apsilankė Pajevonio bendruomenės namuose. Bendruomenės pirmininkės Danutės Želvienės padedami, mokėsi gaminti žaisliukus Kalėdų eglutei.

Mokytoja Irma Tamulevičienė