KINGS apdovanojimai

Rugsėjo keturioliktos rytą mokinių laukė maloni staigmena: mokykloje apsilankė Tarptautinės KINGS anglų kalbos olimpiados rengėjai. Jie diplomais apdovanojo gausų būrį olimpiados finalininkų.
I laipsnio Auksiniu diplomu apdovanotas L. Trokinas. Jis surinko 95 taškus iš 100 galimų ir savo amžiaus grupėje pateko tarp šimto geriausiai anglų kalbą mokančiųjų visoje Lietuvoje.
II laipsnio diplomai įteikti T. Avižinytei, O. Jankaičiui, N. Norkeliūnui, V. Zotovui, B. Želvytei.
III laipsnio diplomais įvertinti I. Kriščiūnaitė, G. Miliauskaitė, A. Revas, M. Slavinskas.
Aktyviai olimpiadoje dalyvaujantys mokiniai paskatinti papildomu prizu – išmaniuoju laikrodžiu apdovanotas O. Jankaitis (laimėtojas išrinktas burtų keliu). Apdovanojimo ceremonijoje jaukią nuotaiką kūrė, gerų emocijų dovanojo olimpiados simbolis – linksmasis Liūtukas. Sveikindamas su naujų mokslo metų pradžia, linkėjo vaikams sėkmingo starto, spaudė rankas laimėtojams ir drauge su jais nusifotografavo.
Džiaugiuosi mokinių aktyvumu, kylančia motyvacija mokytis užsienio kalbos ir linkiu naujų laimėjimų.

Anglų k. mokytoja Reda Stučienė