Giesmių konkursas

Vilkaviškio dekanate kas antri metai organizuojamas moksleivių giesmių konkursas „CANTATE DOMINO CANTICUM NOVUM“ tapo gražia tradicija ir puikia galimybe išgirsti įvairaus amžiaus mokinius iš Vilkaviškio rajono ugdymo įstaigų.
Konkurso dalyviai, suskirstyti zonomis, buvo perklausyti Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje, Kybartų „Saulės“ progimnazijoje bei Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje. Konkurso dalyvius vertino 5 asmenų komisija: prelatas  kan. Vytautas Gustaitis – komisijos pirmininkas; Alma Finagėjevienė – Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja; Saulius Bieliūnas – Vilkaviškio katedros vargonininkas; sesuo Gertrūda.
Mūsų mokyklai atstovavusi 8 klasės mokinė Gabrielė Bendžiūnaitė, atliko giesmes „Gloria“ bei „Naktį stebuklingą“. Sėkmingai įveikusi perklausą, Gabrielė pasirodys laureatų koncerte, kuris įvyks sausio 27 dieną Vilkaviškyje.

Mokytoja Irma Menčinskienė