Gatvės muzikos diena

Gatvės muzikos diena – šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Kasmet Gatvės muzikos dieną muzikanto ir aktoriaus A. Mamontovo kvietimu (nuo 2007 m. pavasario) profesionalūs muzikantai ir muzikos mėgėjai plūsteli į savo miestų bei miestelių gatves, kiemus, skverus ir aikštes.
Jau ne pirmą kartą Kybartų kultūros centras pakviečia muziką mylinčius žmones prisijungti prie šios gražios tradicijos. Į šį kvietimą atsiliepė ir dainai neabejinga mūsų mokyklos solistė Gabrielė Bendžiūnaitė, atlikusi keletą savo mėgstamiausių dainų.
Tai vienintelis renginys, kurio dalyviu gali tapti kiekvienas, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties, tautybės ar išsilavinimo.

Mokytoja Irma Menčinskienė